Překonal jsem závislost na lécích na bolest

V 21 jsem měl nehodu, zle do mě narazil sněžný skútr. Měl jsem poraněná záda. A lékař mi předepsal léky na bolest, aby mi pomohly od bolesti a abych se vyléčil. Nejdříve jsem je bral podle předpisu a nebyl žádný problém.

Jednou jsem šel na párty a jeden známý mi říká: „Hele, víš, že tohle můžeš šňupat?“ „Aha, fajn, tak to zkusme.“ A to byla velká chyba.

O 7 let později jsem byl ve stavu: musím mít drogu bez ohledu na to, co budu dělat, nejdřív drogu, abych to mohl dělat, abych vůbec mohl něco dělat. A když jsem to bral, tak mi došlo, že beru jen farmaceutickou verzi heroinu, prostě mě to utlumovalo.

A pak jsem objevil na internetu Narconon a zavolal tam a druhý den jsem odletěl a od té doby jsem čistý.

Mí rodiče jsou velmi šťastní, že konečně mají syna zpět, toho, co pilně pracuje a je čestný a pravdomluvný, a pořád mi říkají: „Matte, jsme moc rádi, že jsi zpátky. Ten náš hodný syn, kterého jsme vychovali a ví, že může dělat to, co je správné.“ A toho teď mají.

Narconon mi v podstatě vrátil život, protože jsem byl na cestě, po které bych se buď dostal do vězení, nebo by mě to zabilo, jedno z toho by se stalo. A teď jsem plný života.

Další videa